Продаааж квитків на рейс, який не здійснюється автоперевізником!!

11 березня 2023 о 17:30 повинен був здійснитися мій рейс за напрямком Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa — Modlin — Варшава (Автостанція «ВаршаваЗаходня»). Але БРЕНДОВАНИЙ ЗЕЛЕНИЙ АВТОБУС 1352 FLIXBUS не був у зазначений час на зупинці в аеропорту Модлін Варшава, де були інші брендовані автобуси FlixBus, які здійснювали маршрути за іншими напрямками.

Коли я зрозуміла, що мого БРЕНДОВАНОГО ЗЕЛЕНОГО АВТОБУСА 1352 FLIXBUS немає на зупинці, я звернулася до інших водіїв автобусів FlixBus за допомогою, але вони сказали, що не володіють інформацією за іншими напрямками та, можливо, мій автобус затримується, що робити в цій ситуації вони також не знають. Потім я намагалася зв’язатися з офісом компанії FlixBus за номером +38 044 223 0341, щоб допомогли з ситуацією, яка склалася, але автовідповідач відповів, що абонент в цей час не знаходиться на зв’язку. В чаті також не відповідали на численні повідомлення!!!

У зв’язку з неприбуттям БРЕНДОВАНОГО ЗЕЛЕНОГО АВТОБУСА 1352 FLIXBUS на мою зупинку згідно розкладу, я була змушена купити квиток на автобус іншого перевізника Contbus з відправленням о 18:50, який доставив мене до автостанції «Варшава — Заходня».

Після прибуття до України намагалася вирішити питання з українським офісом щодо відшкодування вартості квитка за рейс, який не був здійснений автоперевізником. Але FlixBus Київ відмовився відшкодовувати вартість квитка з причини, що вони не роблять повернення коштів; посилалися на те, що згідно їх радару GPS автобус був на зупинці. На моє прохання надати докази того, що автобус був на зупинці (я знаю, що його не було і доказів бути не може), вони відмовились…. Тому що їх слова нічим не можна довести…..

Виходить, що польська компанія FlixBus Polska Sp. z.o.o. обманює пасажирів, збирає гроші за квитки, а потім робить якісь брудні дії, обманює пасажирів!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.